Greetje Harmers

Docent Muziekschool Hidding        

* Zang

* Piano

* Dwarsfluit

Henk Harms

Docent Muziekschool Hidding       

Docent Accordeon

Begeleider Accordeon club

Anton Strijks

Docent Muziekschool Hidding       

* Piano

* Keyboard

* Producer


Mickey Bakker

Docent Muziekschool Hidding        

 Gitaar docent Algemeen


Arne Santing

Docent Muziekschool Hidding       

Gitaar docent algemeen

Cody Hidding

Docent  Muziekschool

              *Drum

              * DJ/Producer

Andrea Hidding

    Mede oprichtster Muziekschool Hidding

         

Erik Hidding

Oprichter Muziekschool

Docent Toetsen:


         

* Orgel

* Keyboard

* Accordeon

Kees Attinga

Docent Muziekschool Hidding        

 Gitaar docent Algemeen


arne@muziekhuishidding.nl mickey@muziekhuishidding.nl kees@muziekhuishidding.nl greetje@muziekhuishidding.nl henk@muziekhuishidding.nl anton@muziekhuishidding.nl cody@muziekhuishidding.nl erik@muziekhuishidding.nl info@muziekschoolhidding.nl